Виїзд зі Львова.
Виїзд в Унів – важливий монаший і друкарський осередок.
В Уневі існує Свято-Успенська Лавра отців студитів Української Греко-Католицької Церкви. В Уневі з 14 століття діяв монастир Успення Богородиці з оборонними мурами, спершу православний, 1700—1790 — належав до Василіянського Чину, у 18 ст. один з важливіших монастирів у Галичині; згодом занепав. В 1919 митрополит А. Шептицький переніс до Унева осередок Студитів з осідком ігуменату. Тут розвинуто було серед іншого малярську школу, палітурню, а з 1935 друковано церковно-релігійний місячник «Промінчик Сонця Любови». За радянської влади Успенську Лавру перетворено на в'язницю, а монастирські будинки на будинок відпочинку для старших осіб.
Виїзд на екскурсію „Золота підкова Львівщини”:
Золочівський замок споруджений в 1630-х рр. На подвір’ї замку стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Санкт-Петербурзі та Берліні (у середні віки було дуже велике зацікавлення культурою, архітектурою та релігією Сходу).
В c. Підгірцях знаходиться одне із найбільших в Україні літописних городищ Плісненсько, оригінальний палацово-парковий комплекс ХVII ст., а також чоловічий монастир XVIII ст., костел Воздвиження, заїжджий двір – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг.
У містечку Олесько знаходиться один із найзнаменитіших замків Західної України, в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму „Три мушкетери”). Олеський замок – це пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів; сьогодні - це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі.
Прибуття в Почаїв. Вечеря в Лаврі. Поселення в готель Лаври. Ночівля.
2-день
За бажанням:
5.00 - Участь у ранішній відправі в Свято-Успенському соборі.
5.45 - Участь у Акафісті перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері.
6.00 - Участь у Ранній Літургії (храм преподобного Іова).
7.45 - Участь у Акафісті преподобним Іову і Амфілохію перед їх святими мощами.
9.00 - Участь у Пізній Літургії (Свято-Успенський собор).
10.00 Початок екскурсійного маршруту.
Екскурсія по Лаврі (екскурсія проводиться монахом). Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території краън СНД є лише чотири таких монастирі: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).
11.00 Обід в Лаврі.
Виїзд: Свято – Духівський скит. Божа гора.
Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму.
Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі. с.Вишнівець: Вишнівецький замок 1395 р. – родинне гніздо магнатів Вишнівецьких, перебудований у 1716 р. на першокласну магнатську резиденцію в розкішному саду.
м. Збараж: екскурсія у Збаразькому замку, зведеному 1631р, під стінами якого, 1649 року розгорнулися жорстокі баталії між козацтвом, під проводом Богдана Хмельницького і польською шляхтою, на чолі з Яремою Вишнівецьким. Відвідаємо музей зброї, в експозиції якого представлені рапіри, шаблі, обладунки та інша зброя козацьких часів.
Виїзд у Львів через окружну дорогу Тернополя.
22.00 (приблизно) – приїзд у Львів.
Условия проживания:
проживання в готелі
Условия питания:
один обід,
одна вечеря
Рекомендуем взять с собой:
* Бажано мати зручне взуття та одяг. Куртку (дощовик)
** Для відвідування Почаївської Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці, чоловікам заборонений вхід у майках і шортах.
Информация о визах:
не потрібна
Необходимые документы:
паспорт
Примечания:
Ціна в грн. на 1 особу, 1 супроводжуючий – безкоштовно
група 10+1 - 350 грн.
група 15+1 – 290 грн.
група 20+1 – 250 грн.
В стоимость включено:
- проїзд Львів – Почаїв – Львів;
- проживання (в готелі Почаївської лаври) 5-6 ти місні номери, вигоди на поверсі;
- харчування згідно програми (1 обід і 1 вечеря) ;
- супровід та екскурсійне обслуговування;
- організаційні послуги;
- транспортне обслуговування протягом усієї програми.
Дополнительно оплачивается:
вхідні квитки (орієнтовно 20-25 грн. / особу)
Менеджер тура:
КРУШЕЛЬНИЦЬКА Анна
ТОП-Менеджер
Успей забронировать свое место под летним солнышком : )